Logo školy

Domov Kopretina Černovice Příspěvková organizace

Motto domova:Starajíce se o štěstí druhých,
nacházíme své vlastní.

Pobyt u moře v Chorvatsku

Ve dnech od 2. 9. do 11. 9. 2016 si celkem 14 klientů našeho domova užívalo prosluněného středomořského pobřeží.
Pobyt u moře v Chorvatsku

Cesta autobusem byla celkem náročná, během cesty došlo i k menší poruše autobusu, která nás asi hodinu zdržela. Všichni účastníci však zvládli cestu bez problému. Byli jsme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s balkonem a sociálním zařízením v Hotelu Mediteran Rezidence v Rabacu. Na jídlo jsme docházeli do vedlejšího hotelu asi 100 m vzdáleného. Snídaně a obědy byly podávány formou švédských stolů, kde si všichni mohli vybrat podle svých chutí.

Celou dobu pobytu bylo příjemné počasí, pouze na dva dny se nám sluníčko schovalo a trochu zapršelo. To nám však nevadilo, tyto dny jsme si prohlédli okolí, udělali procházky okolo celé zátoky a také hráli společné hry. Ve slunečných dnech jsme čas trávili hlavně koupáním a opalováním, a to převážně u bazénu, nebo jsme si chodili zaplavat do moře a sbírat mušle. Během odpoledne jsme si někdy zašli nakoupit drobné dárky, nebo zmrzlinu a nějaké občerstvení v místní restauraci. Po večeři jsme také chodili na procházky v okolí hotelu a někteří si zašli na diskotéku, kde si užili tance a zábavy.

Cesta zpět byla pro nás velkým překvapením, protože přijel velký patrový autobus, který nás odvezl až do Písku. Z Písku jsme již cestovali malým autobusem a do Černovic jsme přijeli v 6:30 hod.

Všem se u moře moc líbilo. Příjemné bylo i soužití s ostatními českými turisty, kteří nás opravdu přátelsky přijali. Stejně vstřícný a přátelský byl i personál hotelu.

Hromadníková Martina a Babčická Libuše

Více ve fotogalerii.


Přidáno 11. 9. 2016, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kalendář
loader Načítám...

TOPlist