Domov Kopretina Černovice Příspěvková organizace

Motto domova:Starajíce se o štěstí druhých,
nacházíme své vlastní.

Národní turnaj v bowlingu

Ve dnech od 12.4. do 14.4. 2019 se konal v Praze Národní turnaj v bowlingu. Náš Sportovní klub reprezentovali čtyři sportovci. V kategorii muži - Ota Opletal. V kategorii ženy – Eva Klimková, Alena Urbanová a Petra Brožová.

Pro všechny naše sportovce to bylo premiérové vystoupení na tak velké akci. Ubytováni jsme byli v hotelu Iris ve Vršovicích. Soutěž probíhala v bowlingové herně Xbowling Strašnice. Ota Opletal a Alena Urbanová se svými výkony v kvalifikacích, dostali do nejlepších skupin svých kategorií. A vůbec se neztratili! Ota Opletal se stal po velikém boji vicemistrem republiky. Alena Urbanová skončila na skvělém patém místě. Eva Klimková byla ve své kategorii druhá a Petra Brožová třetí. Největšího úspěchu jsme se dočkali v soutěži párů, kde se Ota s Alenou, stali mistry republiky. Eva s Petrou ve své kategorii, taktéž vyhráli. Turnaj se nám nad očekávání povedl. Všichni naši sportovci zaslouží pochvalu za reprezentaci našeho sportovního klubu a domova.